O mě

KubicqČasto narážím na blogy, které mě obsahem zaujmou natolik, že bych se rád dozvěděl něco více o jejich autorovi. Minimálně alespoň odkud je. A když jsem se rozhlédl po svém novém blogu, tato informace tu stejně jako na mnohých dalších osobních stránkách také chybí chyběla. Proto jí doplním spolu s dalšími informacemi o mě. Někoho to zajímat může.

Bydlím v Českých Budějovicích, poslední roky v Husově kolonii místně nazývané „Na Čině“ (tuto původně zahrádkářskou kolonii můžete hezky poznat při lovení mé kešky „Čínský trojúhelník„).

Živím se jako fotograf – www.fotoK5.cz a WEBeloper – www.profi-web.cz. Udržuji několik malých www projektů, e-shopů, katalogů a běžných prezentací.

Fotografování je také můj velký koníček a kromě něj mě zajímá (mikro)elektronika – proto Arduino apod., poker – Texas Hold´em je můj šálek, muzika – aktivní hraní na kytaru (folk, rock, metal) a klávesy (kočka leze dírou). Zajímají mě moderní technologie a jejich dobré využití. Jsem trochu vepřovej, proto jsme si s přítelkyní pořídili psa – Ringo (většina z něj je JRT) a postupně jsme propadli Geocachingu a dalším GEOlokačním hrám jako je Foursquare, Ingress apod. | edit 2015: Foursquare po rozdělení na dvě aplikace jsem opustil, stejně jako Ingress, který v mém případě tak nějak pomalu monotónně umřel.

K pejskovi a želvě nám ke konci roku 2013 přibylo člověčí mládě, Jindříšek. Jeho fotky a videa s ním najdete na www.loudat.cz.

Email: jakub.loudat@seznam.cz
Twitter: @jakubloudat
Facebook: www.facebook.com/jakub.loudat
Tel.: 777 568 328

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *